Tehnologija v šolstvu – prekletstvo ali blagoslov?
»Današnja mladina sploh ne zna več pisat, res ne vem kaj sploh še počnejo v šoli, sam še na računalnikih, telefonih pa na tablicah so … važn, da znajo tipkat.« Vedno pogosteje je moč slišati, da mlajše generacije nimajo več tako dobro razvite fine motorike, ki je potrebna pri pisanju, da vedno več časa presedijo … Nadaljujte z branjem Tehnologija v šolstvu – prekletstvo ali blagoslov?
Kopiraj in prilepi tale URL na svojo WordPress spletišče za vdelavo (embed)
Kopirajte in prilepite to kodo na svoje spletišče za vdelavo